Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Devět dnů devátého ročníku Deskohraní

Od 19. do 27. září na vás čeká 321 deskových her na deskohraní v prostorách Tyršova domu na Malé Straně. Deskohraní je mezinárodní festival her s účastníky z mnoha zemí a kultur, který je…

  • Publikováno: 19. 09. 2009

Od 9 do 22 hodin je připraven program pro děti a veřejnost a mistrovské turnaje, které jsou kvalifikacemi na mistrovství světa. Při seznamování s hrami a jejich pravidly budou návštěvníci zábavným způsobem obeznámeni s hrami historickými i soudobými z nejrůznějších koutů světa.
Zajímá vás tradiční Go nebo jste zvědaví na horkou novinku Dominion, karetní hru, jež získala nejprestižnější herní ocenění Spiel des Jahres (Hra roku) za rok 2009? Na deskohraní si můžete vyzkoušet všechno a sami se rozhodnout, které hry vás baví nejvíc.

Organizátory jsou Duha Děsír a Klub Paluba. Celou akcí budou provázet hermani, kteří nerozhodnému nově příchozímu pomůžou vybrat hru přímo na tělo, zasvětí ho do pravidel a pomohou také najít spoluhráče.

Ve všední dny je vstup zdarma, o víkendech 50 Kč na den.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...