Přidat inzerci

Facebook

Navigace


ZOO Praha má i v srpnu nabitý program

Pražská zoologická zahrada připravila i na srpen bohatý program pro své návštěvníky. Nabídne jim pohádky, rozhlednu, informace nebo neobvyklé setkání se zvířaty po zavírací době. Pohádka v…

  • Publikováno: 06. 08. 2009

Hudební procházky – každou neděli ve 13.00 – minikoncerty vážné hudby u vzdělávacího centra.

Komentovaná setkání se zvířaty – Každou den, vždy za hezkého počasí, se na 18 místech v areálu zoo můžete dozvědět zajímavosti ze života zvířat. Novinkou jsou komentované krmení papoušků lori, mláďat varanů komodských (pouze v sobotu) a cvičení lachtanů jihoafrických v nové expozici.

Informační stánek ke kampani „Nechme šelmy žít“ – Každý den je od 10 do 16 hodin u vzdělávacího centra stánek ke kampani na záchranu evropských šelem „Nechme šelmy žít“ s informacemi, hrami a přírodninami s šelmí tématikou. Doplněno prodejem kampaňových předmětů.

Happy Mondays – Každé pondělí pozvání do zoo zdarma pro vybrané skupiny návštěvníků. V srpnu jsou to děti z dětských domovů.

Rozhledna v Oboře – Rozhlédnout se po Praze je možné z nově otevřené rozhledny v horní části zoo!

Divoký oceán – výstava fotografií Jiřího Řezníčka ve Vzdělávacím centru.

Večerní procházky po zoo – Co dělají zvířata po zavírací době! Je nutné se předem objednat na tel. čísle 296 112 230 nebo na pr@zoopraha.cz. Každý pátek a sobotu od 20.30, 21.00 a 21.30. První termín od 20.30 je vyhrazen pro rodiče s dětmi, kterým se přizpůsobí i výklad. Ostatní termíny jsou určeny věkem dospělým návštěvníkům.

sobota 8. 8.
Den ABC – Pestrý program nejen pro čtenáře časopisu ABC.

pondělí 17. 8. až neděle 23. 8.
Vláčkem napříč pralesem – Komentované jízdy vláčkem v dolní části zoologické zahrady.

sobota 22. 8.
Den Jižní Ameriky – Seznámení se se zvířecími obyvateli Jižní Ameriky!


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...