Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Doduhy přijede sedm zahraničních dobrovolníků

Doduhy je čtyřměsíční projekt pro skupinu zahraničních dobrovolníků, který jim umožňuje poznat prostředí českého sdružení dětí a mládeže. V Duze se zapojí do činnosti základních článků a ústředí…

  • Publikováno: 11. 06. 2009

Sedm zahraničních dobrovolníků z Itálie, Polska, Franice, Německa a Velké Británie se už teď může těšit na nabitý program, který pro ně mají dužiny připravený, stejně jako na poznávání duhových základen v Budišovicích a na Karlštejně či na účast na víkendu s duhovým Tamjdemem a při Duhovém dni. Do České republiky dorazí skupina dobrovolníků 15. června 2009.

22. května proběhla schůzka Doduhy 2009. Sjely se všechny dužiny zapojené do projektu – Duha Arabela z Liberce, Duha I-club z Prahy, Duha Klub Rodinka z Přerova, Duha SVČ Nové Město na Moravě a Duha Wings z Ostravy, celkem 6 šarmantních dam a slečen, které budou mít na starosti hostování zahraničního dobrovolníka v dužině.

I přes brzké ranní vstávání a náročný program vydržela výborná nálada během šesti hodin intenzivního vysvětlování, odpovídání na dotazy a plánování, aby všechno v létě klaplo tak, jak má. Kromě koordinačních a technicko–ekonomických záležitostí došlo na sdílení zkušeností, jak se cítí zahraniční dobrovolník v novém prostředí, jaké mohou být nejčastější oblasti nedorozumění a jak být otevřený pohledům na českou kulturu jinýma očima.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...