Přidat inzerci

Facebook

Navigace


ISIC kartu už má 243 tisíc českých studentů

V loňském roce se opět zvýšil počet držitelů mezinárodního studentského průkazu ISIC. Za rok 2008 bylo vydáno přes 243 tisíc studentských karet. ČR je mezi 120 členskými zeměmi ISTC …

  • Publikováno: 04. 05. 2009

I pro rok 2009 bude karta ISIC podporována EU a organizací UNESCO.

23 vysokých a 90 středních škol vydává čipovou ISIC kartu jako oficiální průkaz studenta, další držitelé si ISIC kartu pořizují sami.
ISIC kartu studenti využívají zejména jako mezinárodně akceptovaný identifikační průkaz studenta. ISIC jim současně zprostředkovává přes 1600 studentských slev v ČR a více než 40 000 dalších benefitů v zahraničí. Většinou se jedná o výhody využitelné v každodenním životě, v oblasti kultury, dopravy, ubytování, nákupů atd.

Do benefitního systému české ISIC karty se již zapojily stovky českých i mezinárodních společností, které studentům poskytují své výrobky a služby za zvýhodněných podmínek. Patří mezi ně i Skiareál Špindlerův Mlýn, kde v letošní zimní sezóně využilo nabízené slevy několik tisíc držitelů ISIC karet, dalšími oblíbenými benefity jsou např. slevy na hudebních festivalech, výhodnější lístky do kina Village Cinemas, slevy v síti Rock Point, Hudy, Neoluxor atd.

Nestudentům je určena karta ALIVE, která je mezinárodním identifikačním průkazem mládeže do 26 let a která svým držitelům přináší množství obdobných benefitů jako ISIC.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...