Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Drogová poradna

Může se to stát každému z nás. Podle posledních statistik má s drogami, byť převážně tzv. lehkými, nějakou zkušenost každý třetí člověk ve věku do osmnácti let. Pokud někoho takového znáte a…

  • Publikováno: 08. 11. 2008

drogovaporadna.cz“>www.drogovaporadna.cz.

Stránky Drogové poradny provozuje občanské sdružení SANANIM zaměřené na prevenci a léčbu drogové závislosti.

Prostřednictvím Poradny on-line můžete zadat anonymně jakýkoli dotaz týkající se drogové problematiky. Na dotazy odpovídají zkušení odborníci, kteří pracují v jednotlivých zařízeních SANANIMu a externí specialisté.

Na stránkách Drogové poradny jsou pro vás k dispozici také informační texty o jednotlivých drogách a dalších záležitostech souvisejících s drogovou problematikou.

Potřebné kontakty na zařízení, která se zabývají drogovou problematikou a poskytují pomoc, péči a léčbu najdete na Drogovém informačním serveru www.drogy.net. Je možné zde vyhledávat podle oblastí (např. léčebné programy v Praze, v Jihočeském kraji aj.), typu zařízení (např. terapeutická komunita, AT poradna, doléčovací centrum, kontaktní centrum) a názvu organizace.

Potřebujete-li poradit, navštivte www.drogovaporadna.cz nebo www.drogy.net.
Užitečné informace naleznete také na stránce www.odrogach.cz.
Mějte však na paměti, že internetové poradenství nemůže nahrazovat osobní kontakt nebo dokonce terapii.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...