Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Mezinárodní festival deskových her DESKOHRANÍ 2008

Deskohraní je určeno všem hravým lidem z celého světa, malým i velkým, expertům i amatérům. Je zde připraven program pro děti a veřejnost, mistrovské turnaje i začátečnické soutěže.…

  • Publikováno: 27. 09. 2008

září do 5. října 2008, denně 9 – 22 hodin.
Deskohraní je devět dní plných zábavy, napínavého dobrodružství, smíchu i napětí, setkání se starými i novými přáteli Je to příležitost nahlédnout do světa deskových her, který zdaleka není jen pro děti.
Pro zasvěcené je na vyzkoušení řada těžko dostupných her i her teprve vznikajících. Pro soutěživé je připraveno přes padesát soutěží v oblíbených hrách, vše od volných turnajů až po oficiální mistrovství světa.
Celou akcí budou provázet hermani, kteří každému nově příchozímu doporučí správnou hru přímo na tělo, zasvětí ho do pravidel a pomohou také najít spoluhráče.
Mezi novinky letošního ročníku patří noční hraní v noci na 28. září a mistrovství světa v Gipf projektu.
Tu noc se nepůjde spát
Ranním ptáčatům vstup zapovězen! Jen pravověrné sovy se sejdou v noci na 28. září, aby si nikým nerušené vychutnaly speciality ze světa deskových her, na které zatím v běhu dní nebyl čas.
Noční hraní je naprostou novinkou, kterou přináší letošní ročník Deskohraní. Vytrvalce, kteří vydrží až do rozbřesku, čeká milá odměna.
Mistrovství světa v Gipf projektu
Desetileté výročí světově unikátního herního projektu se bude slavit v České republice prvním mistrovstvím světa ve všech jeho hrách: Gipf, Tzaar, Zèrtz, Dvonn, Yinsh a Pünct. Akci organizuje Kris Burm, sám autor Gipf projektu.
Více na http://deskohrani.cz


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...