Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Pionýři zahájili další ročník kampaně Opravdu dobrý tábor

Úspěšný projekt „Opravdu dobrý tábor“ se i letos dočkal svého pokračování. Cílem tohoto projektu je zvýšení povědomí veřejnosti v oblasti obecných pravidel, jež by měl splňovat každý…

  • Publikováno: 20. 04. 2008

Cílovou skupinu tvoří především rodiče dětí – budoucích účastníků táborů a pobytových akcí. Pro tento rok byl navíc „Opravdu dobrý tábor“ provázán i s projekty „Návštěvník“ a „Parťáci“. Co to vlastně všechno znamená?
Prostřednictvím dlouhodobé informační kampaně realizované ve sdělovacích prostředcích, na informačních webových stránkách www.dobrytabor.cz a dále prostřednictvím vlastních tištěných materiálů, jejíž součástí je i příprava kontaktních akcí určených veřejnosti s nabídkou setkání s odborníky, se snažíme prohloubit zájem rodičovské veřejnosti o tuto problematiku. Projekt úspěšně probíhá již od roku 2005. Pro letošek navíc organizátoři přichystali i zajímavé obohacení o následující projekty:
Návštěvník – Na tábor je pozván vedoucí ze zahraničí a z rozpočtu tábora je mu uhrazen pobyt v České republice. Vedoucí ze zahraničí by se měl po celou dobu tábora zapojit do běžné činnosti tábora (příprava her, účast na hrách, pomoc při táborových pracích, pomoc při činnosti s dětmi, účast na poradách).
Parťáci (www.partaci.pionyr.cz) – Občanské sdružení Pionýr připravilo nový projekt Parťáci, který je určen pro děti ze zařízení institucionální výchovy. Cílem projektu je vytvořit prostředí pro opravdovou integraci dětí ze zařízení institucionální výchovy. Poskytnout jim příležitost zapojit se mezi děti – členy Pionýra prostřednictvím letních pionýrských táborů, a najít si tak nové kamarády. Nejde o jednorázovou akci. Jde nám o pomoc se začleněním dětí ze zařízení institucionální výchovy do běžného života, o vytvoření přátelství mezi dětmi a o případné vytvoření dlouhodobější spolupráce jednotlivých pionýrských skupin a výchovných institucí.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...