Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Den Země na vodě a pod vodou

Již tradičně se na Chaloupkách uskuteční Den Země. Nosným tématem bude voda akce bude spojena s otevřením nové expozice sladkovodních ryb a amfiteátru. „ A tentokrát bude celý Den Země o…

  • Publikováno: 08. 04. 2008

“, zve na akci programový šéf střediska Martin Kříž.

Akce proběhne v neděli 27. 4 2008, od 10 do 16 hodin a na co se můžete těšit? Pro děti i dospělé jsou připraveny nejrůznější vodní hrátky a rukodělnosti , budeme vyrábět rybičky z drátků a oblázků, nebo vodníky z vařeček. Můžete se něco dozvědět o rybách a prohlédnout si zbrusu novou Expozici našich ryb – s živými exempláři samozřejmě. Na zvídavé návštěvníky čekají pokusy s vodou, velký funkční model řeky a také výstava o kvalitě vod. Pro kulturní vyžití bude připraveno loutkové divadelní představení a novou přírodní učebnu slavnostně otevře koncert bluesové kapely Petr Karas – Banda.

V rámci Dne země na Chaloupkách můžete navštívit i Heraltickou vodárnu a ochutnat její vodu, koupit si originální výrobek z Vysočiny. „V jídelně si dáte rybí specialitu a v čajovně, kterou pro vás připravuje sdružení Halahoj, čaj“ , doplnil Kříž. Vstupné na akci je dobrovolné.

Areál Chaloupek najdete nad Novou Brtnicí u hlavní silnice spojující Jihlavu s Třebíčí. Podrobný program Dne Země najdete na www.chaloupky.cz.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...