Přidat inzerci

Facebook

Navigace


AQUAPALACE PRAHA jde do finále

Projekt největšího aquaparku ve střední Evropě, který ponese jméno AQUAPALACE PRAHA a stojí na 6. kilometru dálnice D1 v obchodní zóně Průhonice - Čestlice, vstupuje do finálního stádia…

  • Publikováno: 28. 03. 2008

Po ukončení zkoušek a úspěšné kolaudaci bude v květnu tohoto roku AQUAPALACE PRAHA otevřen široké veřejnosti. Kromě vodních atrakcí, lázeňského centra a saunového světa nabídne areál také dvoupodlažní ultramoderní fitness centrum s kardio zónou – na ploše více než 1 700 m2. Vybavení dodává společnost Technogym, která pro tento projekt nabídne naprosté novinky na domácím trhu – posilovací stroje řady EASY LINE určené pro kruhový trénink, bruslařské trenažéry EXCITE WAVE a kardio trenažéry na ruce EXCITE TOP.

AQUAPALACE PRAHA nabídne svým návštěvníkům celou řadu vodních atrakcí na obrovském prostoru, lázeňské centrum s nabídkou tradičních i netradičních procedur a také saunový svět, který v ČR nemá obdoby. Vodní atrakce naleznete nejen pod střechou, ale také ve venkovních prostorách. Zde je například divoká řeka nebo venkovní sauna.

Při naší návštěvě jsme se zajímali o možnosti pro dětské kolektivy, školní skupiny a rodiny. Prostor nabídne tolik možností a vodních atrakcí, že je jen vyjmenovat by bylo na hodně dlouho. Velmi nás zaujaly adrenalinové atrakce – tobogány, skluzavky a divoká řeka. Pro relaxaci je připraven korálový bazén nebo písečná Sahara. Oblíbeným místem bude bazén s vlnami. Pro potápěče bude připraven speciální bazén. Pro skupiny dětí je připravován systém slev. Další možnosti pro návštěvu areálu jsou připraveny pro děti z vesniček SOS, dětských domovů atd.

Více jak hodina nám trvala prohlídka areálu a přesvědčili jsme se o šíři připravovaných služeb, velikosti areálu i zajímavosti konceptu. Zcela jistě Vám přineseme i první zážitky a postřehy z provozu, ihned po otevření.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...