Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Valná hromada Ligy lesní moudrosti

O víkendu 2. - 3. 11. 2007 proběhla v Horce nad Moravou - v areálu Sluňákov Valná hromada Ligy lesní moudrosti. V příjemném prostředí tohoto střediska ekologické výchovy se nás sešlo kolem…

  • Publikováno: 01. 12. 2007

– 3. 11. 2007 v Horce nad Moravou Valné hromadě předcházely páteční diskuse nad připravovanými změnami dokumentů LLM (stanovy, vnitřní řád). Samotné zasedání začalo v sobotu před devátou hodinou. Na programu byly důležité body jako změna stanov LLM, úprava volebního systému a volby náčelníka LLM a náčelnictva.

Liga lesní moudrosti Aleš Sedláček – Tokaheya, který zastával funkci náčelníka v minulých osmi letech, již nekandidoval. Novým náčelníkem byla zvolena Ing. Kateřina Faůová – Trnka, která v minulém náčelnictvu zastávala funkci místonáčelníka. Aleš Sedláček byl zvolen jako člen náčelnictva a pověřen valnou hromadou zastupovat LLM v ČRDM.

Valná hromada Ligy lesní moudrosti proběhla 2. – 3. 11. 2007 v Horce nad Moravou Dlouhé rokování oživila v jeho polovině prohlídka nízkoenergetického objektu Sluňákova. Po skončení Valné hromady přes pokročilou večerní hodinu navázala 1. část školení pro hospodáře. Valná hromada Ligy lesní moudrosti proběhla 2. – 3. 11. 2007 v Horce nad MoravouTi, co neměli povinnost se školit, mohli relaxovat na rozlučkovém večírku odstupujícího náčelníka. Promítaly se fotky a filmy z činnosti kmenů, k poslechu i tanci hrála skupina Ryba z kmene Kruh.

Většina z nás strávila na Sluňákově ještě nedělní dopoledne. Proběhla druhá část školení hospodářů, prohlídka kotelny a v různých skupinkách vycházky do okolí.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...