Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Oslava 10 let časopisu pro dětské domovy Zámeček

Iva Frühlingová, Slávek Janoušek, Vojta Kiďák Tomáško a kapela o5 a Radeček budou patřit mezi hlavní gratulanty časopisu pro dětské domovy Zámeček, který v září slaví své 10. narozeniny. Duha…

  • Publikováno: 20. 09. 2007

září velkým festivalem na šumperské Hlavní třídě, kde se na pódiu už od 15:30 vystřídají šumperské kapely Zlatý voči a The Neoromantik, talentovaná Patricie, folkaři Slávek Janoušek a Vojta Kiďák Tomáško, hvězdy ze SuperStar Soňa Pavelková a Michal Hudček i talentované děti z dětských domovů.

Hlavním hvězdám bude patřit pódium po osmé hodině, těsně před tím se děti z domovů i Šumperáci pokusí vytvořit český rekord v počtu lidí, kteří budou společně hrát na hudební nástroj jednu písničku. Takže neváhejte a vemte si sebou na fesťák i svou kytaru nebo píšťalku!

V odpoledních hodinách připravili pořadatelé i doprovodný program hlavně pro děti – skákací hrad, soutěžní desetiboj o hezké ceny a rozdávání narozeninových balónků pro nejmenší účastníky oslav.

Časopis Zámeček vydává havířovské občanské sdružení Duha Zámeček pro děti ve všech dětských domovech v České republice. Opuštěným dětem přináší každý měsíc nejen zábavu, ale i poučení a příběhy starších kamarádů, kteří již z domovů odešli a snaží se uspět v samostatném životě. Hlavními partnery časopisu jsou Nadace Terezy Maxové, Nadační fond manželů Livie a Václava Klausových a ministerstvo školství.

Více informací o akci se dozvíte na Rádiu Haná na 103,3 FM a na internetových stránkách www.zamecek.net. Pořadatelům koncertu z Duhy Zámeček, kteří se věnují činnosti s dětskými domovy dlouhodobě, můžete přispět na jejich činnost zasláním dárcovské SMS ve tvaru DMS DUHAZAMECEK na číslo 87 777. Cena zprávy je 30,- Kč, Zámeček z ní získá 27 korun.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...