Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Dialog o polní latríně

V uplynulých týdnech jsem vedl jménem národní rady korespondenci s Lesy ČR stran opravdu intimní záležitosti, totiž latrín polních. Proč? Dostal jsem několik podnětů od oddílů tomíků a…

  • Publikováno: 20. 06. 2007

Pronajmi, zaplať, dvakrát denně čisti, zhnusni si místo táboření plastovou ohavou, plať za vyvážení Že pak jezdí do lesa těžká auta, že se rozrývají meze, cesty? Nevadí, hlavně když kadíme podle norem!
Zdá se, že centrální úřady, totiž ředitelství Lesů ČR i ministerstvo zemědělství, jsou tradičnímu způsobu likvidace našich exkrementů naopak nakloněny, respektive šalamounsky se odvolávají na možnost výjimek. Jiné to bude asi na nižších článcích, na lesních správách, kde leckdy sedí méně osvícení lidé. Proto v (případě potřeby) chutě argumentujte, milí táboroví vedoucí, přiloženými dopisy. Tahle válka je mazlavá a nevoní, ale my ji musíme vyhrát!

Kliknutím zobrazíte dopis České rady dětí a mládeže Lesům ČR, dopis Lesů ČR České radě dětí a mládeže, a dopis Ministerstva zemědělství České radě dětí a mládeže.

Tomáš Novotný, předseda Asociace turistických oddílů mládeže a člen pracovní skupiny Stát při ČRDM.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...