Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Devátý ročník Bambiriády zdůrazňuje rozmanitost a lidská práva

Pod mottem evropské kampaně na podporu lidských práv, rozmanité společnosti a spoluúčasti mladých lidí na životě v ní „Každý jsme jiný, všichni rovnoprávní“ se uskuteční letošní, v…

  • Publikováno: 17. 05. 2007

Celostátní akce, jejímž pořadatelem je Česká rada dětí a mládeže (ČRDM), se uskuteční v době od 24. do 27. květn ve 27 městech po celé ČR.
Bambiriádními městy v letošním roce jsou: České Budějovice, Děčín, Havířov, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jaroměř, Jeseník, Karlovy Vary, Klatovy, Krnov, Liberec, Náchod, Nymburk, Ostrava, Plzeň, Praha, Prostějov, Rakovník, Rychnov n. Kněžnou, Šumperk, Tábor, Třinec, Uherské Hradiště, Zábřeh a Zlín.
Smyslem akce Bambiriáda je upozornit veřejnost na činnost dětských a mládežnických sdružení, která se celoročně zabývají mimoškolní výchovou nejmladší generace. Jejím prostřednictvím mají jednotlivé organizace a spolky možnost představit své programy trávení volného času. Na Bambiriádě se každým rokem představí přibližně stovka organizací, navštíví ji desetitisíce návštěvníků v Praze, statisíce pak v celé ČR.
Vstup na akci je zdarma. Bambiriádní vstupenky navíc mnohde nabízejí držitelům možnost volného či zlevněného vstupu do vybraných kulturních a památkových objektů. Pořadatelem Bambiriády 2007 je Česká rada dětí a mládež s podporou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.
Také Borovice.cz je jedním z mediálních partnerů této akce.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...