Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Táborová osada Miličín

IMG_20211106_145625

Nabízíme k pronájmu táborovou osadu v Miličíně, která se nachází v malebné krajině uprostřed lesů a rybníků, na rozhraní středních a jižních Čech. Místo je jako stvořené pro milovníky krásné přírody, sportů a nových zážitků.

Táborová osada Miličín je místo vhodné pro děti předškolního a školního věku (akce MŠ, ZŠ, SŠ,VŠ), firemní teambuildingy,  sportovní soustředění a jiné. Ubytování je zde možné od dubna – září, v červenci a srpnu zde probíhají dětské tábory.

Vybavení našeho tábora: 26 srubů (4 lůžka), 25 stanů (2 lůžka), jídelna (vybavená kuchyň s pitnou vodou, bar s venkovní terasou, jídelní prostor – 100 míst, sklady s chladícími a mrazícími boxy, VIP koupelna – sprchové kouty, úklidová místnost, pračky, sušičky). Tábor má vlastní zdroje pitné vody – vrt, studna, marodka – nově zrekonstruovaná budova se samostatným sociálním zázemím a sprchami, ordinací a třemi místnostmi s deseti lůžky.

Klubovny – velká klubovna (vhodná na pořádání mokrých programů, projekci audiovizuálních programů, skladovací prostor – kola, lodě…) a 2 malé klubovny – vhodné i jako velitelské zázemí

Venkovní umývárna – sprchy dámské a pánské s teplou vodou, velkokapacitní umývárny.

Sociální zařízení – toalety dámské, pánské, personální vybaveny splachovacími záchody a umývárnou.

Tři ohniště – hlavní s historickým srubem.

Rybník – vhodný pro rekreační účely.

Kapacita celého tábora je 120 osob. Cena za pronájem celého tábora je:

  • 1 až 3 dny … 15 000,- Kč/noc
  • 4 až 7 dní … 12 500,- Kč/noc
  • od 8 dnů … 10 000,- Kč/noc

V případě mimo táborových akcí (svatby, dětské a individuální akce) mimo červenec a srpen je cena 800,- Kč za chatku a noc. V ceně nejsou zajištěny lůžkoviny, proto je třeba si přivézt vlastní spacák, prostěradlo, případně polštář.

Základní charakteristika lokality – louka obklopená lesem, chatičky a stany s podsadou, pevné budovy, pitná voda, teplá voda, elektřina, koupání, vzdálenost obchodu 1,5 km, vzdálenost vlakové zastávky 3 km, vzdálenost autobusové zastávky 1,5 km. Ubytování je zajištěno ve čtyřlůžkových chatkách.

Pro sportovní vyžití jsou v táboře k dispozici dva volejbalové kurty, hřiště na malou kopanou, baseball.

okolí tábora:

Blaník – místo odpočinku bájných Blanických rytířů a také oblíbené místo turistů.

Tábor – druhé největší město v kraji, které se také pyšní bohatou historií zejména z doby husitské. Historické jádro je městskou památkovou rezervací.

Ski areál Moninec – Česká Sibiř – lyžařský areál.

Borotín & Šelmberk – dvě zříceniny hradů volně přístupné veřejnosti.

Geocaching – tábor může sloužit i jako vhodná základna pro geocaching. V okruhu do 25 km od tábora je umístěno více než 100 kešek.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...