Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Tábořiště Velká Bukovina

detail-img-6877.jpg

TOM Nezmaři Předměřice nabízí k pronájmu táboříště s dřevěnými sruby a podsadovými stany. Ve srubech se spí jak na postelích tak na zemi na matracích, ve stanech jsou matrace, vždy je nutný vlastní spací pytel. Jako jídelna nebo v případ...

TOM Nezmaři Předměřice nabízí k pronájmu táboříště s dřevěnými sruby a podsadovými stany. Ve srubech se spí jak na postelích tak na zemi na matracích, ve stanech jsou matrace, vždy je nutný vlastní spací pytel. Jako jídelna nebo v případě nepřízně počasí klubovna slouží párty stan o rozměrech 8×4 metry. Pitná voda je k dispozici v lesní studánce přímo na pozemku tábořiště. V kuchyni jsou dva plynové sporáky a veškeré kychyňské náčiní (hrnce, pánve, tácy, várnice, vařečky, naběračky, struhadla,…) a nádobí (talíře, příbory, hrnky, skleničky, misky, tácky,….) v množství schopném pokrýt potřeby plně obsazené základny. Zdrojem elektrické energie jsou velkokapacitní baterie dobíjené pomocí solárních panelů. Ohřev teplé vody na mytí nádobí a osobní hygienu je zajištěn pomocí brutaru a koupelnových kamen. Sociální zařízení tvoří 4 suché WC, umývárna a 2 sprchy. Na pozemku lze postavit i další vlastní stany, stejně tak je zde dostatek místa pro míčové i jiné hry. V okolí tábořiště se rozprostírají rozsáhlé lesy nabízející terény vhodné pro nejrůznější aktivity.

Základna má takřka ideální polohu pro podnikání pěších a cyklistických túr od jara do podzimu. Lehce dostupné je Náchodsko (Babiččino údolí, Ratibořice, Česká Skalice, nádrž Rozkoš, zámek v Náchodě, vojenská pevnost Březinka) i Trutnovsko ( Kuks, ZOO Dvůr Králové).

Cena za pronájem celé základny je pro členy A-TOM a LLM 1200 Kč/den, pro ostatní 1400 Kč/den. Pro aktuální informace o obsazenosti, prosím, navštivte naše webové stránky.

Všechny tyto informace a mnohem více naleznete na našich stránkách www.bukovina.tompredmerice.cz.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...