Přidat inzerci

Facebook

Navigace


RS Spolana Varvažov

CK Topinka Spolana Varvažov

Středisko je ukryto uprostřed lesů, na břehu řeky Skalice, 7 km od hradu Zvíkov a Orlické přehrady a 15 km severně od Písku. Díky klidnému, ekologicky zachovalému okolí je předurčeno především pro rekreaci dětí a mládeže.

Rekreační středisko je ukryto uprostřed rozsáhlého lesního porostu, na břehu řeky Skalice, 7 km od hradu Zvíkov a Orlické přehrady a 15 km severně od Písku.

Díky klidnému, ekologicky zachovalému okolí je předurčeno především pro rekreaci dětí a mládeže (ŠvP, tábory, ozdravné pobyty, výlety) a sportovní akce, vybavení střediska a jeho služby jsou přizpůsobeny této klientele.

Ubytování poskytováno ve 3 až 6lůžkových chatách se standardním vybavením a v podsadových stanech. Pro ŠvP připraveny 4 učebny s tabulemi, které lze využít i jako klubovny.

V areálu vlastní pláž, volejbalová hřiště a další velké plochy pro hry a sport. Okolí dává dostatečný prostor k pěším výletům do přírody, dostupné jsou i hrad Zvíkov a zámek Orlík, Zvíkovské mosty.

CK Topinka provozuje v okolí další rek.střediska


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...