Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Příměstský tábory 1.7.-31.8.2024

detail-17637178-1389374861101243-6482811643632982309-o.jpg

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 1.7.-31.8. 2024Během školních prázdnin a dnů volna pořádáme pravidelné příměstské tábory s lezením. Tyto příměstské tábory jsou určeny jak pro děti, které již mají s lezením nějaké zkušenosti, tak i pro děti, které dosud s

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 1.7.-31.8.2024

Během školních prázdnin a dnů volna pořádáme pravidelné příměstské tábory s lezením. Tyto příměstské tábory jsou určeny jak pro děti, které již mají s lezením nějaké zkušenosti, tak i pro děti, které dosud s lezením do styku nepřišly a rádi by si jej vyzkoušely.

Příměstské lezecké tábory jsou určeny pro děti od 4 let. Věk není tak důležitý. Rozhodující je, aby Vaše dítko přežilo celý den bez Vás a mohlo si tak tábor užít s ostatními dětmi :-).

Tábor začíná každý den od 8:00 do 17:00, v případě vícedenních táborů je možné se přihlásit i na jednotlivé dny. Tábor se koná na naší lezecké stěně v Praze Ruzyni, pokud se přihlásí alespoň 4 děti.

Co s sebou:Pohodlné sportovní oblečení (tepláky, mikina)Sportovní boty s bílou podrážkou na přezutí. Láhev na pití

V lezeckém centru je velká venkovní, vnitřní lezecká stěna a bouldrovka. Pro děti je venku také trampolína, bouldrovací kámen a slakline. V létě tak děti lezou venku na čerstvém vzduchu. Po skončení tábora trenéři přivedou všechny děti zpět na recepci stěny a zde je hromadně „vypustí“ k rodičům.

Cena za jeden den pro jedno dítě činí 950 Kč. V případě přihlášení sourozenců platí 10% sleva na sourozence. V této ceně jsou zahrnuty služby instruktorů, zapůjčení veškerého potřebného lezeckého vybavení včetně bot a strava (2 svačiny a oběd). Jídlo je zajištěno v restauraci přímo v budově.

Můžete čerpat příspěvek na Aktivníměsto.cz

Děkujeme a těšíme se na vaše děti, tým Lezecké stěny Ruzyně.

Více informací naleznete zde + přihlášku: https://www.stena-ruzyne.com/index.php/kurzy-lezeni/lezecke-tabory


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...