Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Ceny ubytování jsou závislé na ročním období, pro bližší informace nás kontaktujte.

Pension Zámeček - Malá Úpa - Krkonoše

zámeček

Pension se nachází přímo u sjezdovky. V zimě stačí vyjít pouze před dům a nacvaknout lyže. Až dojezdíte, lyže odepnete zase přímo před vchodem. Po červené turistické trase je to od nás na Sněžku 6,5 km. Možnost pronájmu celého objektu.

V objektu se nachází osm pokojů v průměru po čtyřech lůžkách. Jeden z pokojů je dvoulůžkový a má vlastní sprchu a wc. Ostatní pokoje mají společné sprchy a toalety, které jsou rozdělené na dámské a pánské.

Přímo u pensionu se nachází sjezdovka, která je 1 km dlouhá. Jako vlek je zde klasická kotva. Sjezdovka je v první polovině červená a druhá polovina je spíše modrá. Patnáct metrů vedle pensionu se nachází občerstvení SKiMU HOUSE, které v zimních měsících nabízí pestrou škálu občerstvení ať už v podobě jídla nebo nápojů.

Po celý rok vás žízní nebo hlady nenechá padnout pivovar Trautenberk. V restauraci májí jejich vlastní skvělé pivo a dobrou nabídku jídel.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...