Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Horská chata Radost

detail-dscf3855.jpg

Rekreační areál o celkové kapacitě 130 lůžek tvoří hlavní budova a 8 celoročně obyvatelných chat s vlastním sociálním zařízením. Hosté zde oceňují především krásné prostředí, kvalitní služby, nízké ceny a výbornou domácí kuchyni.Vaříme i...

Rekreační areál o celkové kapacitě 130 lůžek tvoří hlavní budova a 8 celoročně obyvatelných chat s vlastním sociálním zařízením. Hosté zde oceňují především krásné prostředí, kvalitní služby, nízké ceny a výbornou domácí kuchyni. Vaříme i pro alergiky a vegetariány. Pobyt je možný i se psem.

Dva pokoje jsou nově zrekonstruované, s vlastním sociálním zařízením, TV a kuchyňkou.

Vysokorychlostní Wifi internetové připojení je k dispozici zdarma.

„Dotace“ pro pedagogický dozor. Areál se nachází 3 km od známého rekreačního střediska Deštné v Orlických horách. Je umístěn na úpatí vrchu Špičák, obklopen lesy a loukami.

Spolu s kvalitou poskytovaných služeb vytváří příznivé podmínky pro rodinnou dovolenou i skupinové pobyty, jako jsou školy v přírodě, lyžařské kurzy, tábory, semináře a školení. Ubytovat se lze ve dvou až šestilůžkových pokojích v budově (53 míst), ve čtyřech pětilůžkových apartmánových chatkách (dvě ložnice v patře) nebo ve čtyřech chatkách – bungalovech (v každé jsou 3 ložnice s celkem čtrnácti lůžky).

V hlavní budově je restaurace s dětským koutkem a venkovní terasou, jídelna, kulečník, ping-pong a  infrasauna. V areálu jsou dále hostům k dispozici hřiště na fotbal a volejbal, velká trampolína, venkovní ping-pongový stůl, ohniště, dětské hřiště s bazénem a brouzdalištěm, salaš s grilem, atd. Nejen do ski areálu v Deštném je zajištěna doprava vlastním autobusem a mikrobusem. Skibus zdarma.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...