Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Chata Vodní Stavby Bratrouchov

Prostorná chata v Krkonoších nedaleko Rokytnice nad Jizerou vhodná jak pro sportovní soustředění, turistické tábory, tak i pro rodiny s dětmi. K dispozici je přímo u chaty i venkovní hřiště.

Chata lyžařského oddílu, Vodní Stavby Praha, je letos poprvé k dispozici pro širokou veřejnost. Okolí chaty, čistá Krkonošská příroda, nabízí nespočet letních i zimních aktivit. Na pozemku najdete venkovní hřiště vhodné pro míčové hry a trénink. Chata pojme až 48 osob, proto se hodí jak pro menší skupiny přátel, tak i pro sportovní kluby, školky, školy nebo pořádání teambuildingů a workshopů.

Těšíme se na Vás!

Ubytování na chatě: Chata k pronájmu poskytuje ubytování pro 48 osob v 11 ložnicích.

Ložnice a pokoje: V chatě jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje i pokoje vícelůžkové.

4x dvoulůžkový pokoj,1x třílůžkový pokoj,2x čtyřlůžkový pokoj,1x šestilůžkový pokoj,2x sedmilůžkový pokoj,1x devítilůžkový pokoj.Jeden dvojlůžkový a devítilůžkový pokoj v podkroví je vybaven pouze postelemi bez podnože. Viz foto

Sociální zařízení: Dvě oddělené koupelny s umyvadly, sprchou a toaletami.

Vytápění: Elektrické, kamna na dřevo.

Doprava, parkování: V létě možné parkování přímo u chaty – 6 aut – příjezdová cesta viz foto. V zimě parkoviště nad chalupou – 6 aut (cca 200 m vzdálené)

Stravování: Prostorná kuchyně (pracovní stůl, kuchyňská linka s nádobím, 2x elektrický sporák, varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice), větší sklad potravin (2x lednice s mrazákem, 2x mycí box).

Vybavení chaty: Vstupní chodba s botníkem, velká společenská místnost (stoly, židle, lavice, LCD TV, deskové hry).


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...