Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Volejbalový camp

Ck Topinka - logo 02_CMYK.jpg

Pro profíky i adepty! Zbožňuješ volejbal a chceš si ho užít na maximum? Připoj se k nám na volejbalovém táboře, kde vítáme jak začátečníky, tak pokročilé hráče! Naše tréninky jsou plné energie a vášně pro volejbal.

Zbožňuješ volejbal a chceš si ho užít na maximum? Připoj se k nám na volejbalovém táboře, kde vítáme jak začátečníky, tak pokročilé hráče! Naše tréninky jsou plné energie a vášně pro volejbal.

Budeš se učit techniky příjmu, nahrávky, smeče, podání a bloku, zlepšovat svoji fyzičku a taktické dovednosti. Budeme hrát vzrušující volejbalové zápasy, kde si vyzkoušíš jak reagovat na různé herní situace a taktiky. Naši trenéři jsou tady, aby tě vedli a motivovali ke každodennímu zdokonalování.

Přidej se k nám a prokaž svoji vášeň pro volejbal, fair play a touhu vyhrát! Tým na tebe čeká s otevřenou náručí, připraven tě posunout na novou úroveň volejbalových dovedností.

PROGRAM:

Na prvním místě to je zážitkový pobyt pro všechny milovníky volejbalu. Bez ohledu na to, zda jsi začátečník, který teprve objevuje krásu tohoto sportu, nebo zkušený hráč, který chce udržet svou volejbalovou formu během prázdnin, máme pro tebe připraven nezapomenutelný volejbalový tábor.

Během tábora nejen zdokonalíš svoje volejbalové dovednosti, ale také si vylepšíš fyzickou kondici. Naučíš se rychlým reakcím, obratnosti a taktikám potřebným pro tento dynamický sport. Ale to není vše! Kromě volejbalových tréninků máme pro tebe připravené i další zábavné aktivity: soutěže, míčové hry, plavání, týmové výlety a samozřejmě chvíle odpočinku a relaxace.

Takže, jestli toužíš po tom strávit léto na volejbalovém hřišti a zároveň si užít skvělou dovolenou, přidej se k nám na volejbalovém táboře! Tým volejbalových nadšenců tě očekává s otevřenou náručí pro nezapomenutelný volejbalový zážitek.

Účastníci budou rozděleni do tří kategorií podle dovedností:

► Začátečníci – Naučí se základy volejbalové techniky

► Středně pokročilí – Rozvíjí své stávající dovednosti a taktiky.

► Pokročilí hráči – Prověřují a zdokonalují svou techniku a fyzickou kondici.

Náš cíl je poskytnout účastníkům odpovídající tréninkový program pro jejich úroveň dovedností. Přijďte a zlepšete svůj volejbalový talent ve správné skupině!


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...