Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Jcamp - škola v přírodě a to doslova

Čistá příroda, levné ubytování a kompletní servis pro školy, sportovní kluby, party nebo jakoukoliv skupinu lidí zajišťuje Jcamp v Jizerských horách.

  • Publikováno: 27. 10. 2015

Bývalý Juniorcamp je v současnosti hojně využíván jako středisko škol v přírodě, táborů, školních výletů, soustředění různých souborů, harmonizačních dnů, církevních setkání, kurzů a setkání nejrůznějších zájmových skupin z celé Evropy.

Co se týče stravování, kuchyně je především chutná a nikdo neodejde hladový. Po celý den jsou k dispozici tekutiny nutné pro dodržování pitného režimu. Kromě klasického stravování si na své přijdou i mlsné jazýčky, které uspokojí nabídka výtečné zmrzliny nebo limonády.

Jcamp disponuje 11 chatami po 30 místech rozvržených do 5 pokojů, včetně jednoho pro doprovod. Některé chaty jsou nově zrekonstruovány, a to včetně WC, sprch a umyvadel. V těchto vytápěných chatách může přenocovat až 150 osob. Ostatním nocležníkům jsou pak k dispozici toalety a sprchy v hlavní budově kempu.

Volnočasové aktivity jsou zde velmi pestré: jednou z nejlepších je pak cykloturistika, neboť necelých 100 m nad areálem je nástupní místo na výtečně značenou a svědomitě upravovanou síť přírodních cyklostezek „Singltrek pod Smrkem“, která zajišťuje jedinečný zážitek z přírody Jizerských hor a jízdy na kole. Cyklostezka je vhodná pro každého, lze si vybrat ze 4 úrovní obtížnosti.

Z dalších volnočasových sportovních aktivit lze jmenovat plážový volejbal, fotbal, ping pong; k dispozici je i lezecká stěna, tělocvična a přírodní koupaliště vzdálené asi 15 minut od areálu kempu.

Ze zajímavých turistických cílů v okolí kempu jmenujme například město Liberec, Ještěd, zoologickou a botanickou zahradu, či novou dominantu – zábavní a nákupní centrum Babylon s aquaparkem. Nelze opomenout ani naučně-zábavné centrum IQ LANDIA. Ze zahraničních cílů láká například nádherné německé jezero Berzdorfer See.

Ani v zimě se v kempu nebudete nudit. Asi 10 minut vzdálené polské středisko Swieradov je vybaveno kabinovou lanovkou a novými sjezdovými tratěmi. Jizerské hory pak skýtají kilometry a kilometry upravených běžkařských tratí. Milovníci bruslení mohou navštívit zimní stadion ve Frýdlantu a zimní výstup na Smrk se stane jedním z vašich dalších nezapomenutelných zážitků.

Kontakt

Jcamp

5. května 1053

Nové město pod Smrkem, 543 65

Tel. +420778475774

info@jcamp.cz


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...