Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Hotel Renospond relaxace na desítky způsobů

Ideální místo zejména pro školy v přírodě: panenská příroda, skály, kvalitní ubytování a prostorné učebny. To vše na okraji Českomoravské vrchoviny, jedné z ekologicky nejčistších oblastí České…

  • Publikováno: 27. 10. 2015

Hotelový komplex nabízí ubytování ve 22 pokojích s vlastním sociálním zařízením v první budově, případně v 16 pokojích se společným sociálním zařízením na patře v druhé budově. V celém komplexu je k dispozici bezplatné wifi připojení. Celková kapacita Hotelu Renospond je 140 osob a disponuje i bezbariérovým pokojem s vlastním sociálním zařízením.

V objektu se nachází přírodní bazén, který může využíván jak v létě ke koupání, tak v zimě k bruslení. Z dalších zařízení se nabízí volejbalové a fotbalové hřiště či stůl na ping pong v tělocvičně. V hotelu funguje půjčovna horských kol, případně je možné zapůjčit pétanque, či si rozdělat táborák v přítomném ohništi. Kontakt se zvířaty zajišťuje turistická jízdárna U Huberta, případně je možné za poplatek 200 Kč/den zajít chytat ryby v cca 6 km vzdáleném rybníku.

Okolní příroda skýtá další možnosti vyžití, ať už v podobě pískovcových útvarů (Toulovcovy maštale, pískovcové skály Kolumbovo vejce, Petrovna apod.), nebo přírodní památky Pivnická rokle. Zajímavým obohacením pobytu mohou být masáže, solárium, perličková koupel, sauna nebo parafínové zábaly ve wellness centru.

Hotel RENOSPOND je vhodný jak pro rodinou rekreaci tak pro pořádání firemních akcí.

Kontakt

Hotel Renospond

Zderaz 119

Proseč u Skutče, 539 54

Tel. +420469321282

renospond@renospond.cz


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...