Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Celostátní vzájemná výměna zkušeností 2015

Jako každý rok se i letos na CVVZ setkají pedagogové, vedoucí a instruktoři z malých i velkých organizací, dobrovolníci i profesionálové z nejrůznějších oborů, kteří se zabývají dětmi a…

  • Publikováno: 23. 10. 2015

Proč? Aby načerpali inspiraci, zažili něco neobyčejného, našli nové přátele a porovnali své názory a zkušenosti. Cílem akce je vytvořit prostor, kde můžou pracovníci s dětmi a mládeží sdílet názory a společné problémy, hledat řešení, otevřít a představit veřejnosti téma volnočasové výchovy v médiích.

Každý účastník si sestaví program dle svých zájmů, na výběr má z přednášek, řízených diskusí, poznávacích výprav, dílen či bloků her a sportů, vše vedené dobrovolnými lektory z různých organizací a oborů. Účast na všech aktivitách je pochopitelně dobrovolná. Pro ty, kdo by raději sdíleli své zkušenosti někde v klidu, je k dispozici pohodlné zázemí čajovny.

Místo konání se mění každý rok, pro ten letošní byla vybrána Chrudim u Pardubic. A kdy se tato událost uskuteční? Do diářů si vyznačte 13. – 15. listopadu. Tehdy se v Chrudimi bude pomáhat stavět budoucnost pro naši zemi, budou se upevňovat vztahy mezi všemi, kteří se podílejí na výchově dětí jakožto soběstačných, vzdělaných a schopných lidí.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...