Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Festival otevřených kluboven a akcí Pionýr Open od 5. do 14. 9. 2014

Dveře pionýrských kluboven jsou opět otevřené -- přijďte se podívat! Na začátku školního roku mnoho rodičů hledá, kde mohou jejich děti kvalitně trávit volný čas. Jako odpověď připravil Pionýr…

  • Publikováno: 01. 09. 2014

Pionýr Open se koná v celé České republice jednou za dva roky, letos je v termínu 5. – 14. září. Během dvou víkendů a týdne mezi nimi budou na více než stovce míst k dispozici ukázky činnosti pro děti a mladé lidi, kterých se může zdarma zúčastnit každý. Jedná se například o dny otevřených dveří, pohádková odpoledne, sportovní utkání, ukázky deskových her či lanových aktivit. Úplný přehled včetně míst a časů konání najdete na www.pionyr.cz.

Proč vybrat zrovna Pionýr?

Třeba proto, že dětem nabízí pestrou paletu činnosti a individuální přístup v oddílech a! klubech. „Každé dítě má své koníčky a zájmy. Někoho baví pobyt v přírodě, jiného lepení letadel, dalšího keramika To vše nabízejí oddíly a kluby Pionýra. K tomu ale navíc přidávají zážitky s partou kamarádů — ať už nastálo, nebo takříkajíc na zkoušku, třeba na letních táborech. Pionýr je prostě dobrodružství na míru,“ doplňuje předseda Pionýra Martin Bělohlávek.

Využijte i vy možnost poznat pionýry zblízka. „Vyberte si z nabízených otevřených akcí a pojďte se k nám podívat,“ zve k účasti na Pionýr Open Miroslava Tolarová, která má v Pionýru na starosti propagaci.

Kontaktní osoba: Jakub Kořínek

Telefon: 777745886
E-mail:
jakub@pionyr.cz


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...