Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Prázdninové poselství Zlatého Ámose XIX.

Poselství Zlatého Ámose XIX. pro všechny žáky i učitele při konci školního roku.

  • Publikováno: 18. 06. 2012

Já, Zlatý Ámos XIX. chtěl jsem vás všechny v závěru školního roku pozdravit a krátce k vám promluvit.

Mám zkušenost, že na každé škole učí zapálení pedagogové, kteří svým přístupem motivují mladé, zvídavé (to jsou potomci Všezvěda Všudybyla), ale i neposedné k tomu, aby vystoupali na onu věž vzdělání a mohli se zvysoka s rozhledem na svět dívat. Všem učitelům přeji, aby o prázdninách načerpali co nejvíce sil, aby tam vystrkali i ty méně nadané a nepříliš snaživé a i těm se na této „vysokosti“ naskytl dosud nevídaný rozhled.

Žákům a studentům vzkazuji, aby se hodně o prázdninách okolo sebe rozhlídali, aby viděli co nejvíce věcí, protože člověka nevzdělává jen škola, ale především život a sem tam nějaký ten šrám, to je přece nenahraditelná zkušenost!

Po tom celoročním školním kalupu si žáci nezapomeňte o prázdninách rozmyslet, kterého učitele jste si za poslední rok oblíbili nejvíce, ať jej můžete přihlásit do již 20. ročníku soutěže Zlatý Ámos a ocenit tak vše, co vám v hodinách dává. Uvidíte sami, jakou mu tato vaše nominace udělá radost!

Hezké letní prázdniny všem a nechť se v září opět všichni ve školních škamnách sejdeme a zvesela do nich zasedneme.

Váš Ámos XIX.
Michal Mikláš

 

Michal Mikláš se stal 19. Zlatým Ámosem 23. března 2012. Učí informatiku a PC grafiku na Gymnáziu a Jazykové škole s právem státní jazykové zkoušky ve Zlíně. Jeho studenti ho srovnávají s Chuckem Norrisem (Jenom Chuck Norris umí prásknout lítacími dveřmi; jenom Chuck Norris umí porazit betonovou zeď v tenise atd.). Jenom Michal Mikláš umí psát binárním kódem s dvojkou. Jenom Michal Mikláš odpoví na telefonní hovor ještě předtím, než ho přijme. Jenom Michal Mikláš dokáže zmáčknout klávesy Ctrl+Alt+Delete jedním prstem, atd.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...