Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Rekreačně-sportovní areál TESLA

Rekreačně-sportovní areál TESLA Horní Bradlo se nachází na úpatí CHKO Železné hory, na břehu řeky Chrudimky nedaleko Sečské přehrady, obklopen čistou a nezasaženou přírodou.

  • Publikováno: 19. 01. 2011

Areál je svou polohou a krajinou vhodný jak pro letní pobytové rekreace, tak i pro pěší turistiku, cykloturistiku a autoturistiku. Zvláště cyklisté ocení různorodé cyklostezky po zdejších jedinečných scenériích.
Vhodný je nejen pro organizovanou skupinovou rekreaci (školy v přírodě, školní výlety, sportovní kurzy, letní tábory), ale i pro rodinnou rekreaci, školení nebo víkendové pobyty.

K ubytování jsou k dispozici tři zděné budovy, sedm srubů a čtyřlůžkové chatky. Všechny typy ubytování nabízejí veškeré žádané zázemí, zděné budovy a sruby navíc i s lednicemi.
Občerstvení a posezení je možné v místním bufetu s kapacitou 130 míst. Jeho široký sortiment nápojů, cukrovinek a jiného zboží návštěvníky hravě uspokojí. U bufetu je dispozici free wifi síť.
Pro romantičtější denní i noční posezení je k dispozici i vinárna.

V areálu je možnost sportovního vyžití nejrůznějšími způsoby.
Vyhřívaný a chemicky ošetřovaný bazén má rozměry 17×6 m a je vybaven protiproudy a chrličem.
Tvarem i velikostí návštěvníky překvapuje koupaliště. Zásobované je vodou z řeky Chrudimky, která protéká ve vzdálenosti 100 m od koupaliště. Řeka je zároveň pro svou čistou vodu ideálním terénem pro rybáře.
Pro milovníky míčových her je v areálu k dispozici travnaté fotbalové hřiště a pět antukových kurtů.
Tenis je možné hrát na oploceném a osvětleném tenisovém kurtu.

V případě nepříznivého počasí je k dispozici i menší tělocvična, která má kromě ribstol, žíněnek a gymnastického koberce vybavení i na basketbal. Na své si přijdou i všichni, kdo holdují fitness. V tělocvičně totiž najdou klasický a eliptický rotoped, Total-Gym, univerzální posilovací stroje, lavičku na posilování, ribstoly, žíněnku, stepper a mnoho druhů jednoruček a závaží na nakládačky.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...