Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Překvapte své blízké dárkem z Aquapalace Praha!

Vyberte svým blízkým dárek na internetových stránkách Sportovně-relaxačního centra Aquapalace v Praze Čestlicích. Díky

 • Publikováno: 17. 11. 2009
 • Díky speciálním zvýhodněným vánočním balíčkům na tom vždy vyděláte! Na dárcích pro své blízké se sice nešetří, ale co je špatného na tom pořídit z pohodlí domova originální dárek a získat nějaký extra bonus navíc? Nemluvě o uspořeném času, který jako když najdete v předvánočním shonu!

  Při výběru dárku v hodnotě nad 1 000 Kč dostanete navíc 1x voucher na vstupenku do Vodního světa na 1 hodinu Po-Pá zdarma.
  Když koupíte dárek v hodnotě nad 2 000 Kč, dostanete 1x voucher na vstupenku do Vodního světa na 2 hodiny Po-Pá.
  Při volbě dárku v hodnotě nad 5 000 Kč dostanete 2x kupon na vstupenku do Vodního světa na 2 hodiny Po- Pá (2x 260 Kč)
  A při zakoupení dárku v hodnotě nad 10 000 Kč dostanete 2x kuponem na vstupenku do Vodního světa na 2 hodiny Po- Pá + 2x kuponem na balneoterapii (2x 260 Kč + 2x 180 Kč).

  A co internetový obchod Aquapalace Praha ještě nabízí?
  Kromě mimořádné nabídky vánočních balíčků si můžete jednoduše a z tepla domova objednat vstupenky do vodního světa a saun dle časového údobí nebo ceny v různých kombinacích. Velmi oblíbená je mimo jiné šeková knížka do Spa nebo Fitness v hodnotě 500 korun stejně jako Fitness permanentky na 3, 6 nebo 12 měsíců či na 10 lekcí s osobním trenérem.

  Širokou nabídku služeb a dobrou inspiraci pro vánoční dárek nabízí i oddělení Spa. Během relaxačních, regeneračních a zkrášlujících procedur si každý velmi rychle zvykne na opravdové rozmazlování! V e-shopu Aquapalace Praha si můžete vybrat z celkem 11 balíčků wellness služeb, za všechny jmenujme např. Beauty for Ladies/Men, Partnerské ošetření či Privátní Spa.

  Pokud si nejste jisti výběrem anebo nechcete čerpat pouze některé vybrané, nýbrž všechny služby rozsáhlého sportovně relaxačního centra Aquapalace Praha, pořiďte si či zakupte jako dárek skutečný hit za zvýhodněnou cenu: Elektronickou peněženku, z jejíhož kreditu je možné platit v jakémkoli oddělení čestlického komplexu.
  A pokud je pro Vás či Vaše blízké Aquapalace již „starý dobrý známý“, možná Vás a Vaše nejbližší potěší originální reklamní předměty Aquapalace Praha, jako jsou nafukovací kruh, deštník, osuška nebo masážní pomůcky s logem Aquapalace – krásnou pestrobarevnou hvězdicí.


  Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
  Reklama


  Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...