Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Eurocreator – školní digitální síť

Cílem Evropského roku kreativity a inovací je podpořit kreativitu pomocí digitálních médií a podporovat výhody jejich používání při výuce a vzdělávání a právě proto vznikl EuroCreator. …

  • Publikováno: 04. 10. 2009

Pro podporu této iniciativy byla vyvinuta webová stránka EuroCreator, která napomáhá učitelům a uznává kreativitu mladých lidí. EuroCreator nabízí celoevropskou platformu pro studeny a učitele tak, aby se stali kreativními a sdíleli svou práci.

Internetová stránka www.eurocreator.com nabízí bezpečné a moderované online prostředí a online podpůrné materiály pro učitele.
Prioritně je zaměřen na dvě skupiny. Tou první jsou studenti. Mediální soubory od studentů načítá učitel. Tyto soubory poté získají pozitivní reakci o svém předložení od jednoho z týmu EuroCreators. Studenti také obdrží potvrzení podepsané eurokomisařem Jánem Figelem, ve kterém jim pogratuluje k jejich práci. Druhou cílovou skupinou jsou učitelé. Jejich školení bude nabízeno pomocí videopříkladů a cvičení „jak“ pro učitele, kteří se nikdy předtím neúčastnili činností týkajících se médií. Pro učitele zkušené s médii jsou zde k dispozici skvělé případy, které je povedou.

Podmínkou účasti na projektu je registrace, kterou provede učitel. Eurocreator ověří školu a zašle mail, uživatelské jméno a heslo učitele.
Proces začíná ve třídě, kde studenti a učitelé vytvoří mediální soubor. Po dokončení učitel tento obsah načte k posouzení týmem Eurocreator.
Eurocreator tento obsah posoudí a nabídne studentům prostřednictvím emailu zpětnou reakci. Pokud obsah tímto procesem neprojde, proces jej zašle zpět do školy s informacemi o tom, proč se požaduje opětovné předložení.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...