Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Black Horse Show

Pražský Císařský ostrov bude 9. a 10. října hostit druhý ročník divadelně-jezdeckého představení s názvem Black Horse Show. V rámci působivé divadelně jezdecké show se představí fríští koně,…

  • Publikováno: 21. 09. 2009

Scénická show nabídne ohlédnutí do dob rané gotiky a křížových výprav a mnoho dalších překvapení.

V roli moderátorů se představí již osvědčená dvojice herců, Jakub Křikava a Jiří Lastovička. Účinkovat budou kaskadéři a další herci pražských divadel. Přivítat budeme moci vzácného zahraničního hosta, jednoho z nejlepších světových lukostřelců na koni, Sándora Vargu. Je to žák nejuznávanějšího mistra v oboru horseback archery, maďarské hvězdy Lájose Kassaie, kterému se už téměř zvládl vyrovnat! Při jeho jedinečné show se vám určitě bude tajit dech – dokonalá přesnost a ohromující rychlost střelby na lidmi držené pohyblivé terče, to vše ze hřbetu cválajícího koně. Nenechte si ujít tuto ojedinělou exhibici!

Největší koňskou hvězdou bude plemenný fríský hřebec dovezený přímo pro tuto show z Holandska, vystoupí také nedávno importovaný hřebec Baron, jediný oficiální plemeník fríského koně v ČR, schválený holandskou stranou. Celkem se v rámci celé show představí přes 40 koní různých plemen, např. také arabští plnokrevníci, lipicáni nebo velkopolský kůň.
Fríský kůň je považován za noblesní černou perlu mezi koňmi. Vyniká především černou havraní barvou a typickou dlouhou hřívou s ocasem a rousy. Ladný pohyb s vysokou akcí končetin a extrémně přátelská povaha jsou charakteristickými rysy těchto koní.

Současně bude připraven také bohatý odpolední program nejen pro rodiny s dětmi. Návštěvníci se mohou těšit na ukázky práce se zvířaty, šermířskou show, projížďky terénními vozy Hummer a nebudou chybět ani soutěže pro nejmenší. V rámci doprovodného odpoledního programu se uskuteční sbírková akce Pomozte dětem.

V kryté hale bude na každé představení k dispozici bezmála 2000 míst v Jezdeckém areálu In-Expo Group s.r.o. na Praze 7.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...