Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Vyšla nová brožura o dobrovolnictví

V únoru vyšla nová brožura s názvem Dobrovolnictví, která přibližuje možnosti, jak se stát dobrovolníkem v ČR a v zahraničí. Publikaci vydalo Národní informační centrum pro mládež společně s…

  • Publikováno: 27. 02. 2009

Brožura navazuje na předchozí dvě publikace, které se věnovaly studiu a práci v zahraničí.

Cílem publikace je seznámit především mladé lidi s významem dobrovolnictví a ukázat jim, jak se mohou zapojit do dobrovolnických aktivit. Brožura chce ukázat dobrovolnictví nejen jako práci, ale i jako způsob, jak získat nové zkušenosti a jiný úhel pohledu na věci okolo sebe.

Brožura je rozdělena do dvou částí. První pojednává o dobrovolnických příležitostech v České republice a představuje výhody a povinnosti plynoucí z právní úpravy dobrovolnické služby. Druhá část pomáhá čtenářům zorientovat se v dobrovolnických programech v zahraničí. Součástí textu jsou i fotky a zážitky z činnosti dobrovolníků. Všichni zájemci o dobrovolnictví najdou v brožuře přehled organizací, které se dobrovolnou činností zabývají.

Brožuru je možné si stáhnout na níže uvedených odkazech nebo si ji vyzvednout na adrese Národního informačního centra pro mládež (Senovážné náměstí 24, Praha 1, www.icm.cz).

Brožuru lze stáhnout na těchto adresách:
http://icm.cz/files/Brozura_Dobrovolnictvi.pdf
nebo
http://www.eurodesk.cz/download/Brozura_Dobrovolnictvi.pdf


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...