Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Na RVVZ v Třebíči pokřtí hudební album

V rámci Regionální velké výměny zkušeností (RVVZ) v Třebíči vystoupí liberecká hudební skupina Jarret. Ne jejich koncertě proběhne také křest prvního alba kytaristy z Třebíče Ondřeje Herzána s…

  • Publikováno: 23. 02. 2009

Jsou určeny pro ty, kteří se chtějí pobavit či popřemýšlet,“ říká o své první nahrávce Ondřej Herzán. Celé album je jeho vlastní tvorba, na které pracoval v letech 2004 až 2008.

Ondřej Herzán v současné době dokončuje studium geografie v Brně. „Moje profese se výrazným způsobem promítá i do mé písňové tvorby. V budoucnu bych rád pokračoval buď v akademické dráze, nebo jako středoškolský učitel zeměpisu a samozřejmě bych rád skládal písně,“ přibližuje mladý hudebník.

Zájemci si budou moci koupit CD přímo na RVVZ. Ondřej Herzán má v plánu připravit několik koncertů, na kterých bude jeho nahrávka také k dispozici.
CD Zlatá planina bude pokřtěno na koncertě liberecké skupiny Jarret. Ti patří k folk-rockové špičce české hudební scény. Kapela vznikala v roce 1991, oficiálně se ale na hudební scéně objevuje až o rok později. Získala několik cen a vydala 4 CD. Na konci roku 2008 vyšlo živé CD Jarret sobě.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...