Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Mistrovství ČR 2009 ve standardních tancích

Po loňském úspěšném mistrovství v latinskoamerických tancích si můžete užít podívanou na standardní tance v rámci Mistrovství České republiky v tanečním sportu 2009, které se koná 21. února 2009…

  • Publikováno: 06. 02. 2009

Předprodej vstupenek v síti Ticketpro.

Více než 200 párů tanečního sportu z celé České republiky všech kategorií – Junior I a II, Mládež, Dospělí a Senioři bude v sobotu 21.února od 10.00 hodin dopoledne do 22.00 hodin večer soutěžit ve Velkém sále Paláce Lucerna o prestižní tituly „Mistrů České republiky“.

Soutěžit se bude v pěti standardních tancích: Waltz, tango, valčík, slowfox a Quickstep. O standardních tancích se všeobecně traduje, že se jedná o disciplínu, která nepodléhá změnám a jejíž vývoj byl již ukončen. Vstupem do oblasti sportu však tato disciplína získala novou dimenzi. Standardní tance nejsou jen elegantním a uhlazeným pohybem po parketě v noblesních toaletách – jsou dynamičtější, expresivnější a plné vzrušujících momentů. A to vše je umocněno nádhernou hudbou a mládím. Souboje tanečních párů i jejich příznivců v hledišti z celé ČR určitě změní dějiště mistrovství ve vroucí kotel, ve kterém dokáží zvítězit jen ti nejlepší, ale jen jeden pár v každé kategorii se bude moci ověnčit titulem „Mistr České republiky“.
Televizní pořad Stardance přilákal k obrazovkám miliony diváků, kteří objevili kouzlo tance. Kousek tohoto kouzla zažijete určitě i vy, pokud se přijdete podívat.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...