Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Nadace Vodafone vyhlásila grantové řízení v Zeleném programu

Tři sta tisíc korun získaných ze sběru starých telefonů rozdělí Nadace Vodafone v otevřeném grantovém kole mezi neziskové organizace a občanské iniciativy v Pardubickém kraji. Zelený grantový…

  • Publikováno: 22. 01. 2009

Vodafone zajišťuje ekologickou recyklaci každého mobilu, příslušenství či baterie, které lidé odevzdají v jeho prodejnách, a to bez ohledu na to, kde je zakoupili. Za každý takto recyklovaný telefon odevzdá Vodafone své nadaci průměrně tři eura. Výtěžek tři sta tisíc korun z této aktivity nyní nadace rozdělí – v rámci Zeleného programu – neziskovým organizacím na Pardubicku.

„Zeleným programem se Nadace Vodafone snaží podpořit občanskou společnost, komunitní projekty a samostatnou iniciativu mladých lidí, týkající se ochrany životního prostředí. V grantovém kole budou upřednostněny projekty mladých lidí do třiceti let, dále projekty, které zapojí i širší veřejnost, a projekty, jež řeší místní problémy,“ řekl ředitel Nadace Vodafone ČR Robert Basch.

O grant se mohou ucházet všechny nestátní neziskové organizace či neformální skupiny mladých lidí do šestadvaceti let s ekologickými projekty, které budou realizovány na území Pardubického kraje, kde pracuje více než šest set zaměstnanců Vodafone. Maximální výše příspěvku je padesát tisíc korun a příspěvky mohou být použity i ke kofinancování aktivit.

Žádosti o granty je možné posílat do 12. února. Detailní podmínky pro poskytování grantů jsou uvedeny na stránkách Nadace Vodafone.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...