Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Zahajuje 16. ročník ankety Zlatý Ámos

V sobotu 11. října 2008 byl v Praze v Národním domě na Vinohradech v rámci koncertu Zpěváček Slávik slavnostně odstartován nový ročník ankety o nejoblíbenějšího učitele České republiky Zlatý…

  • Publikováno: 13. 10. 2008

To znamená, že do přihlášky je třeba napsat stručnou charakteristiku navrhovaného kandidáta, popsat jednu příhodu s ním prožitou a připojit podpisy sta osob, které s přihláškou souhlasí. To všechno do 31. prosince 2008 poslat na adresu Klub Domino, Dětská tisková agentura, Na Nivách 314, 141 00 Praha 4.
Formulář přihlášky i další informace jsou k dispozici na www.zlatyamos.cz . Na této internetové adrese také organizátoři všechny přijaté přihlášky zveřejňují.
V lednu a únoru 2009 proběhnou regionální kola ankety. V nich budou žáci a studenti své návrhy obhajovat. Na začátek března je připraveno semifinále, ve kterém se prezentují navržení učitelé. Veřejné finále ankety se uskuteční v Praze v pátek 27. března 2009.
Anketa Zlatý Ámos tvoří jakýsi most mezi dvěma pedagogickými svátky. V říjnu, kdy pravidelně začíná nový ročník, je z rozhodnutí UNESCO 5. října Světový den učitelů, v březnu, k výročí narození J. A. Komenského, kdy anketa vrcholí slavnostní korunovací, se slaví už tradičně 28. března Den učitelů u nás.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...