Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Třebíč bude patřit vedoucím a instruktorům

Poslední únorový víkend se v Třebíči sejdou vedoucí a instruktoři, kteří pracují s dětmi a mládeží. Akce s názvem Regionální velká výměna zkušeností se uskuteční v prostorách základní školy…

  • Publikováno: 21. 01. 2008

oddílem Junáka. RVVZka se na Vysočině koná již potřetí – po loňském ročníku v Jihlavě se vrací do Třebíče.

„Jedná se o největší setkání svého druhu na Vysočině, kterého se zúčastní také vedoucí z dalších krajů. Očekáváme účast asi dvou set vedoucích ze všech oblastí dětských a mládežnických aktivit. Přijedou Junáci, Pionýři, vychovatelé z domů dětí a vedoucí z celé řady dalších organizací. Pro všechny je připraveno více než čtyřicet nejrůznějších programů“ řekl Jan Burda – hlavní organizátor akce. Program je rozdělen na diskusní sekce – pokus o řešení ožehavých problémů práce s dětmi, semináře – přednášky odborníků na nejrůznější témata a dílny, kde si účastníci sami vyzkoušejí nejrůznější praktické dovednosti využitelné při práci s dětmi.

Celý víkend tak bude naplněn snahou o nabytí nových zkušeností, kontaktů a načerpání nových poznatků a hlavně motivace pro práci s dětmi. Na financování celé akce se podílí kraj Vysočina a záštitu převzala Mgr. Alena Štěrbová – náměstkyně hejtmana kraje Vysočina.

„Hlavním cílem akce je poznat, že volný čas se dá naplňovat nejrůznějšími způsoby. I když každý to děláme jinak, cíl máme stejný – účelné využití volného času dětí a mládeže. A přesně o to jde. Setkat se, komunikovat, vyměnit si zkušenosti, spolupracovat…“ dodal Jan Burda.

Zájemci o tuto akci najdou více informací na webu www.rvvz-vysocina.cz, kde se také mohou do 20. 2. přihlašovat.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr
Reklama


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...