Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Podívejte se, jak vypadají naše tábory: https://www.youtube.com/watch?v=5LZnM8fbpns&t=611s

Zelený vítr, Heroltice 2023

CTH

Letní tábor s Celotáborovou hrou Kalendárium.

Rekreační  středisko Brněnka je položeno v romantickém a tichém údolí na břehu řeky  Svratky. Je obklopeno lesy a loukami. Toto prostředí nám umožní  uspořádat  opět takový program, aby se děti z táboru vracely nadšené. V roce 2012 prošlo RS částečnou rekonstrukcí. Celý areál RS je oplocený. Dominantou je bazén, který díky kvalitní filtraci umožňuje koupání v křišťálově čisté vodě. Dále v areálu najdete  fotbalové hřiště, ohniště a další prostory určené pro zdárný průběh dětské rekreace. Ubytovaní mladších dětí na budově, starší budou ubytované v chatkách.

Táboru se opět zúčastní cca 100 dětí.

Tábor řídí hlavní vedoucí s desetiletou praxí (absolvent kursu akreditovaného Ministerstvem školství).O každý oddíl se starají dva oddíloví vedoucí (všichni absolvovali školení). Většinou jeden s několikaletou praxí + nováček, který absolvoval s námi 2 až 3 tábory.Zdravotní zajištění: 2 zdravotnice + promovaný lékař, přímo v areálu RS.

Vaří profesionální kuchaři.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr