Přidat inzerci

Facebook

Navigace


WORKSHOP REŽIE (sleva 10% pro studenty)

IMG_7436-2

Víkendový workshop je určen pro všechny, co mají opravdový zájem o filmovou a televizní tvorbou. Nabízíme INDIVIDUÁLNÍ přístup dle znalostí účastníka.

Dvoudenní seminář je určen pro všechny, co mají opravdový zájem o filmovou a televizní tvorbou. Je základem pro začínající aktivní filmaře, kteří přemýšlí, že by se filmování věnovali profesionálně, je i pro profesionály, ale i amatéry. Nabízíme INDIVIDUÁLNÍ přístup dle znalostí účastníka. Předpokladem účasti je minimálně zájmové focení nebo filmování.

Režijní workshop je zahájen krátkou besedou s účastníky o jejich podnětech, záměrech a představách. Účastníci se dovědí praktické rady co by měl vědět amatér i profesionál.

V druhé části proběhnou praktické ukázky, s otázkami a odpověďmi na jejich praktickou realizaci, záběrování a použití filmové režie. Celý workshop je doplněn a obohacen projekcí ukázek z pořadu Ondřejova filmová škola.

LEKTOR: Ondřej Kepka působí jako režisér, scenárista, prezident herecké asociace a lektor na vysoké škole obor scenáristika a režie. Jeho tvorba byla již několikrát oceněna prestižními cenami. Mezi jeho nejznámější režijní díla patří seriál Ulice, Bekyně mniška, Začarovaná láska, Poslední kouzlo, 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem, Karel Čapek a jeho obyčejný svět, Osudy hvězda v ne poslední řadě Ondřejova filmová školav České televizi. Má na svém uměleckém kontě i řadu hereckých rolí. Mezi jeho nejznámější herecká ztvárnění patří postavy v Tetince, Arabele a Synech a dcerách Jakuba Skláře.

TERMÍN: 3.6. – 4.6. 2023 so-ne (sobota + neděle) od 10:00 do 17:00 (sobota) a od 09:00 do 16:00 (neděle) s pauzou na oběd

CENA: 6 990 Kč (studenti 10% sleva)

MÍSTO KONÁNÍ: Divadelní a filmová společnost Zity Kabátové, Lesnická 1, 152 00 Praha 5, (cca 5 min chůze ze stanice metra Anděl a nebo z OC Nový Smíchov)

Rezervace: 607-975-904/ info@divadlofilm.cz/ www.divadlofilm.cz


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...