Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Výtvarný a kreativní příměstský tábor Satalice

3d_Pero_1.jpg

Kreativní tábor pro všechny mladé umělce. Budeme tvořit, malovat, řešit kvízy a hádanky. Také na tebe čeká vyrábění s 3D perem a nebudou chybět ani skřítci, víly nebo čarodějnice. Těšíme se na tebe!

Vhodné pro úplné začátečníky.

Program: Hlavním tématem našich setkání během letních prázdnin jsou: 3D technologie (3D pera, 3D tisk, 3D design). Společně budeme zdobit interiér školy/učebny. Budeme nafukovat balónky, tvořit výzdobu do oken, vyrábět dárky pro maminku a tatínka, řešit hádanky a kvízy. Denně  budeme hledat schované poklady, honit skřítky a víly, tvořit slaměné panenky… prostě každý den bude jiný, každý tábor bude jiný. Neopakují se,  na každý týden bude jiný program.

Děti si tak každý den užijí spoustu kreativních úkolů, které budou plnit společně s našimi lektory.  Náročnost programu je vždy přizpůsobena věku dětí. Pohyb a tvoření venku ve školní zahradě vždy za hezkého počasí.

Zázemí1. IT Gymnázium (itgymnazium.cz)   Tábor probíhá v areálu školy, kde máme k dispozici vnitřní i venkovní prostory (tělocvičnu, třídu / venkovní hřiště, zahradu). Pokud to počasí dovolí, snažíme se být s dětmi co nejvíce venku. V případě nepříznivého počasí se program přesune do tělocvičny. Gymnázium je obklopeno rozlehlou zahradou o výměře 22 tisíc m², před školou se nachází víceúčelové hřiště s tartanovým povrchem, v zadní části zahrady jsou ovocné stromy. Areál je oplocen, parkování je možné před budovou.

Strava: Během dne je zajištěn pitný režim, teplý oběd z restaurace, dopolední a odpolední svačinka, ovocný a zeleninový bar.

Polední klid: Po obědě se děti přesunou do tělocvičny, kde si mohou odpočinout, spát, číst si nebo hrát stolní hry. Děti, které nechtějí odpočívat mohou ve třídě pokračovat v kreativních činnostech.

Kudy? Tudy!

 1. Metrem a autobusem: z centra Prahy se k nám dostanete zhruba za 30 minut. Metrem dojedete do zastávky Letňany, poté přestoupíte na autobus číslo 209 a pokračujete do zastávky Za Novákovou zahradou. Zastávka je přímo před školní budovou. Autobusy k nám jezdí též z Uhříněvse (40 minut), Újezdu na Lesy (25 minut) a Horních Počernic (8 minut).
 2. Vlakem: Nejrychlejší spojení z centra Prahy je vlakem – 15 minut z Masarykova nádraží na nádraží Satalice.  Vlakem k nám pohodlně dorazíte také z  Neratovic (30 minut), ze Zlonína (20 minut), z Hovorčovic (11 minut) nebo  z Čakovic (6 minut). Pěší cesta z nádraží do školy, trvá zhruba 10 minut.

Cena příměstského tábora zahrnuje:

  • Pětidenní doprovodný program
  • Všechny pomůcky a materiály – 3D pero, kreativní materiál: filz, bambulky, peří, modelovací hmota, korálky apod.
  • Vytištění všech výrobků na 3D tiskárně
  • Každý den oběd a dvě svačiny, neomezené nápoje, zeleninový a ovocný bar
  • Pronájem sportovišť, prostor, sportovní a výtvarné vybavení
  • 🎈Balónková výzdoba
  • 👧 Fotokoutek  (několik kostýmů a masek máme k dispozici)
  • 👧 Malování na obličej

Cena nezahrnuje úrazové pojištění.

Ve spolupráci s pojišťovnou ČSOB nabízíme i pojištění tábora/ skupinové úrazové pojištění od 3 osob. Zahrnuje pojištění odpovědnosti za neúmyslnou škodu na zdraví i majetku, pojištění úrazu a především pojištění storna v případě onemocnění dítěte, úrazu, nebo jiného vážného důvodu. Pokud vaše dítě z uvedených důvodů nemůže nastoupit na tábor, nebo ho nedokončí, pojišťovna vrací 80% z uhrazené ceny tábora, resp. z nevyčerpané částky.

Jednotná cena pojištění příměstského tábora se mění, ca do 150,– Kč/měsíc.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...