Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Vikingové - ztracená Lokiho hůl

detail-jek03681.jpg

Přidejte se k nám, a staňte se na dva týdny statečným vikingem, na dobrodružné výpravě napříč severskou mytologií. Loki je sice bůh mazaný a škodolibý, ale přijít o svou nejoblíbenější hůl si jistě nezaslouží. Jedině nebojácní vikingové ...

Přidejte se k nám, a staňte se na dva týdny statečným vikingem, na dobrodružné výpravě napříč severskou mytologií. Loki je sice bůh mazaný a škodolibý, ale přijít o svou nejoblíbenější hůl si jistě nezaslouží. Jedině nebojácní vikingové mu ji mohou momoci získat zpět. A nebo je za ztrátou hole něco úplně jiného?

Na čas se přeneseme na daleký sever, kde noci jsou tmavší, a vlci a dobrodružství větší. Viking si umí poradit v každé situaci. Je v jeskyni drak? Maličkost. Ódin sesla krupobití? To se stává… Hlavně že je zábava:-)

Na co se můžete těšit? Na klasické stanové tábořiště u Kolince na Klatovsku. Čekají nás šumavské lesy, spousta týmové práce, ale i individuální uplatnění schopností. Potrápíme hlavy, zaměstnáme ruce, ale nezapomeneme ani na zdravý pohyb:-). Také výlety po hradech a oklí. Nezalekneme se ani nočních pozorování obyvatel lesa, nebo vrčerních her, šifer, hádanek a „pamatováků“. Budeme bádat, sledovat, stopovat, … Okolí tábora je plné zvířat a při troše štěstí je všechny můžete spatřit. Uplatnění najde každý, kdo se nebojí přírody a rád zkouší nové věci:-) Společné večery u táborového ohně bývájí skvělou příležitostí k vyprávění příběhů, nejen o vikingách. Ale nezapomeneme ani na nejbližší okolí. Koupaliště v Kolinci, nebo rybník Valcha také určitě navštívíme.

V táboře nenajdete elektřinu, ani jiné vymoženosti, které by nás na našem pobytu zbytečně rušily. Jelikož si vaříme sami, na chodu kuchyně se výrazně podílejí i táborníci (přiměřeně svému věku a schopnostem:-))

Na závěr složíme celý tábor, aby po nás zůstala opět jen zelená louka:-)


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...