Přidat inzerci

Facebook

Navigace


TRAHAK

detail-trahak-znak-final.jpg

Oddíl TRAHAK byl založen v únoru roku 2022 jako další z oddílů již stávajícího spolku KLUBU VOJENSKÉ HISTORIE COMBAT (dále KVH).  Pod hlavičkou KVH vznikl tak nový prvek, který je trochu odlišný od původního zaměření, ale podstata táboře...

Oddíl TRAHAK byl založen v únoru roku 2022 jako další z oddílů již stávajícího spolku KLUBU VOJENSKÉ HISTORIE COMBAT (dále KVH).  Pod hlavičkou KVH vznikl tak nový prvek, který je trochu odlišný od původního zaměření, ale podstata táboření a branných činností zde zůstává. Oddíl TRAHAK je v podstatě oddíl mladých hasičů a táborníků. Naše heslo je TRAmp HAsič Kamarád a heslo je i vysvětlením našeho názvu. Bohužel v místě našeho působení není žádný sbor dobrovolných hasičů, proto chceme děti se zájmem o hasiče podpořit alespoň touto cestou.

Na schůzkách oddílu trénujeme hasičské dovednopsti, práci s hadicí, proudnicí, hasičské postupy a nácvik spolupráce. Další nedílnou součástí je zdravověda, vázání hasičských a tábornických uzlů a jejich použití v praktickém životě i při speciálních činnostech. Samozřejmě nechybí střelba ze vzduchovky, hašení hasičskou džberovkou nebo práce s mapou a buzolou.

Letní tábor ve stanech s podsadou u řeky Sázavy prověří získané dovednosti v táborových soutěžích i v běžném táborovém životě.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...