Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Rodina na horách - prodloužený zimní víkend se Čtyřlístkem

Zimní víkendová akce pro rodiče s dětmi - pojeďte s námi na pololetní prázdniny na hory. Užijete si spoustu sáňkování, koulování, stavění iglú i sněhuláků, zkrátka pořádné zimní zážitky. Zajímavý program bude zajištěn i uvnitř chaty!

Na pololetní prázdniny jsme si pro vás připravili prodloužený víkend na horách. Čeká vás krásná romantická horská chata Katmarka, jejíž poloha slibuje dostatek sněhu pro všechny možné sněhové radovánky. Z chaty je také dostupný lyžařský areál Studenov pro případné zájemce. Program bude zajištěn – každá jeho část je dobrovolná. Můžete se zúčastnit se svými dětmi, nebo zabavit děti a sami si odpočinout, nebo si s nimi zrealizovat vlastní plány – přizpůsobíme se aktuálním možnostem kolektivu. Zajištěna je také celodenní domácí strava a pitný režim. V chatě je společenská místnost, standardně vybavená kuchyň a v 6 pokojů. V přízemí je infrasauna pro 2 osoby.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...