Přidat inzerci

Facebook

Navigace


PS Letov

Fotografie-039.jpg

Jsme letní stanový tábor, konající se na louce u obce Janoušov. Máme celotáborovou hru, doplněnou o další tábornické aktivity.

Letní tábor se koná na louce u obce Janoušov. Ta se nachází v podhůří Hrubého Jeseníku v Olomouckém kraji. Děti jsou ubytovány po dvou ve stanech s podsadou. V případě nepříznivého počasí se hry konají v naší táborové jídelně.

Celým táborem se prolíná celotáborová hra, letos na téma Madagaskar. Kromě míčových a jiných her se děti také učí nejrůznějším tábornickým dovednostem, například rozdělat oheň nebo si uvařit čaj z nasbíraných bylin. Nechybí ani práce se dřevem nebo vázání uzlů.

Na táboře se stravujeme 5x denně, celodenní pitný režim máme zajištěn.

Děti jsou rozděleny do čtyř oddílů. O každý oddíl se stará nejméně jeden vedoucí a jeden instruktor. Po celou dobu je v táboře přítomen kvalifikovaný zdravotník.

Na táboře není elektřina ani wifi. Děti si tak odpočinou od moderních technologií a stráví dva týdny plné her a zábavy v přírodě na čerstvém vzduchu.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...