Přidat inzerci

Facebook

Navigace


NA VRCHOL PYRAMIDY

Hlavní kněžka a egyptské božstvo

Stranou malého městečka Zruč nad Sázavou máme krásnou základnu u potoka, mezi lesy, kde trávíme přes 20 roků léto s tábory pro děti. Přidejte se k nám, zažijete pohodu a legraci, naučíte se nové věci a strávíte příjemných 17 dní v přírodě!

Na náš tábor jezdí děti od 7 do 15 let a po celou dobu bude o Vaše děti dobře postaráno po stránce výchovné, zdravotní i zájmové.  S dětmi se dále setkáváme i během školního roku, jezdíme na hory, se staršími na vodu a podnikáme víkendové výpravy. Vyvrcholením naší činnosti je však letní tábor, kde rádi uvítáme i děti, které se našich akcí přes rok neúčastní.

Jsme dětským oddílem s více jak třicetiletou tradicí, vybudovali jsme velmi pěknou základnu v posázavské přírodě s kvalitním zázemím. Vedoucí vyrostli z „našich“ dětí a na tábor jezdí, protože chtějí strávit část prázdnin mezi kamarády, s dětmi.

PODÍVEJTE SE NA NÁŠ TÁBOR! http://www.youtube.com/watch?v=vHTD6KK9-io&feature=youtu.be

Během léta 2024 se ocitneme v rozsáhlé říši egyptského faraona Jirsese I..

V zemi však nežije jen král, jeho úředníci a kněží, ale také obyčejní lidé, kteří se snaží zlepšit svůj život,

dosáhnout lepšího postavení a zaujmout místo třeba až v samotné družině faraona –

pokud ovšem prokáží, že jsou toho hodni.

A řadě z nich se to také jistě podaří !

Po složení zkoušek v některé z chrámových škol bude mít každý otrok egyptský šanci stát se svobodným a vystoupat výše …  a jestliže i jeho kmen bude dostatečně silný, je možné za pomoci egyptských bohů vystoupat až na samý vrchol pyramidy…

A což teprve poklad země egyptské, který čeká v závěru našeho snažení ! :D:D


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...