Přidat inzerci

Facebook

Navigace


LÍSEK, KDE LIŠKY DÁVAJÍ DOBROU NOC

detail-p1040372.jpg

VÝBORNÉ UMÍSTĚNÍ mimo civilizaci, na louce obklopené lesy, u Lísku u Bystřice nad Pernštejnem. V okolí zříceniny, rozhledna, 70m vysoká hráz Vír, western. městečko, Pernštejn... Prostě skvělý tábor.

Zcela mimo civilizaci u obce Lísek u Bystřice nad Pernštejnem na překrásné \\“zašité\\“ louce v kopcích mezi lesy, z níž není vidět vůbec žádná civilizace. V okolí zříceniny, rozhledna, 70m vysoká hráz nádrže Vír, westernové městečko, Pernštejn, strašidelný zámek…

Kromě až 38 podsadových stanů (každý pro 2 osoby, vybaveny matracemi; dva z nich jsou v uspořádání \\“letiště\\“, do 4 jde vsunout navíc mezipostýlka pro mimina) máme i 2 týpka (jedno pro až 5 osob s karimatkami, druhé jako kaple/místo pro setkávání, případně jako nocleh pro dalších 5 osob), chatku s půdou a kůlnou, 3 hangáry – jídelnu 18×6m, kuchyň 6x6m, umývárku/sklad 6x6m. Dále až 7 stanů bez podsady, které rozšíří kapacitu o dalších až 21 osob (k dispozici karimatky). Všechny podsadové stany a tee-pee jsou ve velice dobrém stavu, docela nové či pravidelně opravované a impregnované. Maringotka sloužící jako sklad/sušírna/společenská místnost. Sklípek. Pro ty, kdo chtějí romantiku bez elektřiny. Teplá voda z kotle brutar či vojenské sprchy. Míst na přespání v podsadových stanech a tee-pee až 84 (bez dvoumístné podsadové marodky, bez našich dalších stanů bez podsady a bez vlastních stanů). Kompletně vybaveno: dobré nádobí vč. profi hrnců, varné stolice, várnice, matrace, ping pong, kalčo, volejbalové hřiště, ruské kuželky, stolní fotbal, basketbalový koš, houpačky, minikolotoč, pískoviště, lednice na propanbutan, plynové stolice a sporáky na dříví, kanystry, polní uvývárna, zahradní krb s grilem, 5 x venkovní posezení, kotel brutar, vojenská sprcha s kotlem, magnetická tabule, hry a sportovní potřeby, nástěnky, knihovnička, oltář, nářadí, terč na lukostřelbu…. Vlak 5km, rybník s loďkami 2,5km, nejbližší stavení a bus 1km, krásný smrkový les s borůvkami 1krok.

Vše je kompletně vybaveno (matrace, nádobí vč. profinádobí v kuchyni) Stanů stavíme jen tolik, aby se ubytoval nejpočetnější turnus. Pitná voda se dováží v kanystrech z obecního vodovodu 1,5km. 30m hluboká vrtaná studna a potůček jsou přímo na tábořišti.

Cena bez slevy za stavění/bourání pro rok 2024: 4500Kč/noc do 5.8., od 5.8. 3900Kč/noc. Sleva za postavení či zbourání (s instruktáží přítomného správce tábořiště): 13000Kč.

Cena pro rok 2025: 4900Kč/noc do 9.8., od 9.8. 4300Kč/noc. Sleva za postavení či zbourání (s instruktáží přítomného správce tábořiště): 14000Kč.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...