Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Letní tábory JIPE 2023, Nebákov, Český ráj, PEVNOST BOYARD

JIPE-tabory-leto-2023-A5 FB

LDT JIPE 1.7.-15.7./1.7.-8.7./8.7-15.7. Nabízíme krásnou přírodu v Českém ráji, ubytování v nově zrekonstruovaných chatkách, pestrou stravu 5x denně, dobrodružnou celotáborovou hru na téma PEVNOST BOYARD a bohatý program.

JIŘÍ ŘEBÍČEK, Nuselská 30, 140 00 Praha 4,  ( 602 884 842

si Vám a Vašim dětem dovoluje jako majitel firmy s osmadvacetiletou tradicí a zároveň hlavní vedoucí nabídnout

LETNÍ TÁBOR 2023 – Český ráj

 

Nebákov 1. 7. – 15. 7. 2023

Možno jet také jen na týden 1. 7. – 8. 7. nebo 8. 7. – 15. 7. 2023

Celotáborová hra PEVNOST BOYARD

 

 Tábor je určen dětem od 1. do 9. třídy ZŠ, popřípadě i odrostlejším účastníkům táborů JIPE, kteří si stále ještě chtějí hrát.

Přemýšleli jste již o tom, jak prožít letní prázdniny? Nevíte ještě, co dělat v červenci? Máme pro vás řešení – pojeďte s námi!

Náš tábor leží v katastru obce Troskovice v sousedství Nebákovského mlýna. Středisko se nachází uprostřed chráněné krajinné oblasti na známé naučné stezce, Zlatá cesta Českým rájem mezi Troskami a Valdštejnem. Součástí objektu je travnaté hřiště a v sousedním rybníku je možnost koupání.  Ubytování je zajištěno ve 2 – 4 lůžkových dřevěných chatkách, jejichž interiér byl nedávno zrekonstruován. Sociální zařízení je v bezprostřední blízkosti chatek. Areál je oplocen a v noci osvětlen. Při výběru místa pro náš tábor jsme kladli důraz na příjemné ubytování spojené s krásnou přírodou.

Pro děti je připraven bohatý program. Po celou dobu je bude provázet celotáborová hra. Samozřejmě nebude chybět ani spousta dalších her a soutěží, tanec pro radost, diskotéky, táboráky, karneval, volba Miss, noční bojovka, táborová pouť a mnoho dalších překvapení.

Děti se také budou moci sportovně vyžít, vyvrcholením bude táborová olympiáda. Čekají je i výlety do malebné okolní přírody. Večer se pak budou hrát starší, oblíbené i nové, moderní hry pro zábavu i poučení.

Vaše děti po Brdech, Šumavě, Jeseníkách, Jizerských horách, Orlických horách, Krkonoších a Orlíku opět zveme do jedné z nejkrásnějších oblastí naší republiky.  Můžeme Vám zaručit, že na našich táborech Vaše děti nepoznají nudu. Fotky, na kterých se budete moci podívat, jak se vašim dětem daří, budou průběžně zveřejňovány na našem FACEBOOKU.

V rámci dopoledního programu jsou přichystány různé kratší hry, sport a tanec pro radost.  Děti jsou dopoledne rozděleny do kroužků dle svých schopností. Odpoledne jsou rozděleny do věkově smíšených oddílů.

Cena tábora 1. 7. – 8. 7. nebo 8. 7 – 15. 7.  6490,-   1. 7. – 15. 7. 11990,-   V ceně je zahrnuto ubytování, strava 5 x denně, pitný režim,  celodenní program, materiál používaný v kroužcích, drobné odměny pro děti.  Tábor je s vlastní dopravou.

 Příjezd do tábora mezi 15,30 a 16,30 hodinou, odjezd mezi 14. a 14,30 hodinou. O děti, které zůstanou na celý tábor, se samozřejmě mezi běhy postaráme. Celotáborovou hru upravíme tak, aby byl program pro různě přijíždějící děti překvapením.

Dítě/děti můžete  přihlásit přes naše webové stránky. Bezprostředně po obdržení přihlášky Vám zašleme bližší informace. Všechny dotazy rádi zodpovíme na tel. čísle +420 602 884 842

Informace k letnímu táboru včetně přihlášky najdete také na níže uvedené webové adrese. Na této adrese si také můžete prohlédnout fotografie objektu a obrázky z dřívějších táborů. Na táborový FB Jiří Řebíček jazyková agentura JIPE dáváme fotky průběžně během tábora.

www.taboryjipe.cz


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr