Přidat inzerci

Facebook

Navigace


LDT Čmelák

detail-article-main-61gjskpe23fpc9eb.jpg

Vážení rodiče, ahoj táborníku,tábory „ČMELÁK“ mají již za sebou úspěšných 21 let a právě startuje dvaadvacátá sezóna, z toho budeme po dvacáté na našem vlastním tábořišti v Horce u řeky Sázavy. Letos je možné se přihlásit na první nebo d...

Vážení rodiče, ahoj táborníku,

tábory „ČMELÁK“ mají již za sebou úspěšných 21 let a právě startuje dvaadvacátá sezóna, z toho budeme po dvacáté na našem vlastním tábořišti v Horce u řeky Sázavy. Letos je možné se přihlásit na první nebo druhý turnus. Přihlašování bude spuštěno v pondělí 2.1. ve 20:00.

Program – Celotáborová hra AVENGERS

Kromě klasického programu plného her a soutěžení se děti mohou těšit na koupání, jízdy na lodích, táboráky, noční hry, oblíbený celodeňák, diskotéky, pouť, aukci s množstvím plyšáků a jiných odměn a plno dalších již tradičních ale i netradičních akcí ???? . Chod tábora budou opět zajišťovat vaši oblíbení vedoucí (naprostá většina z nich s námi dříve jezdila jako děti), samozřejmostí jsou profesionální zdravotníci a kvalitní kuchaři. Abyste si mohli udělat lepší obrázek toho, co se na našem táboře dělá a v jaké podobě, projděte si na našem webu fotogalerie z minulých let nebo i táborový zpravodaj.

Cena zahrnuje

Cena tábora zahrnuje: ubytování, kvalitní stravu (již tradiční specialitou tábora jsou všechny snídaně formou švédských stolů a navíc není problém bezlepková dieta) vč. pitného režimu, dopravu, kvalifikované personální zajištění, odměny pro děti, sportovní vybavení a materiální zabezpečení. Cena tábora zahrnuje i pojištění dětí.

Typ ubytování

Chatky pro 4 osoby (tj. 2 palandy), lůžkoviny (polštář, povlak na něj a prostěradlo, příp. deky, když je zima). V hlavní budově je splachovací WC, pro pány i pisoáry, sprchy a teplá voda. V hlavní budově se nachází i ošetřovna a marodka.

Přihlášení a platba

Pokud jste se rozhodli přihlásit své dítě na LDT „ČMELÁK“, pak děláte jedině dobře. Na přihlášce vyberte, o jaký turnus máte zájem. Nejlépe vyplňte elektronickou přihlášku (zpřístupněna bude 2.1. ve 20:00, sledujte náš Facebook), příp. si stáhněte, vytiskněte a vyplňte přiloženou přihlášku a nejlépe obratem ji pošlete na adresu

Miroslav ŠoukalJiránkova 1135, Praha 6, 163 00

Přihláška se stane závaznou ihned po zaplacení požadované částky (také možné od začátku ledna). Tábor lze zaplatit i ve dvou nebo třech splátkách (více informací naleznete na  našem webu).


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr