Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Koberův mlýn

detail-k03.jpg

Součástí střediska je část s chovem domácích zvířat.Ubytovací a školící zařízení Koberův mlýn se nachází v malebném a čistém prostředí říčky Želetavky, na rozhraní Jihomoravského kraje a kraje Vysočina. Koberův mlýn je obklopen okolními ...

Součástí střediska je část s chovem domácích zvířat.

Ubytovací a školící zařízení Koberův mlýn se nachází v malebném a čistém prostředí říčky Želetavky, na rozhraní Jihomoravského kraje a kraje Vysočina. Koberův mlýn je obklopen okolními lesy, které vybízí k houbaření, pěší turistice a cykloturistice. V nedalekém okolí se nachází Vranovská přehrada, hrad Bítov a zřícenina hradu Cornštejn.

Rekreační zařízení je vhodné pro letní a zimní rekreaci s možností výletů, pořádání sportovních soustředění, školení, firemních setkání, škol v přírodě. Našim hostů nabízíme nejen ubytování, ale i pořádání rodinných oslav, svatebních hostiny, zvěřinových hodů, individuálních akcí – např. rožnění selátka.

Hostům je k dispozici jídelna a společenská místnost s denním minibarem a krbem. K sportovnímu vyžití slouží hřiště, stolní tenis, dětské prolézačky a k příjemnému posezení patří i venkovní ohniště.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...