Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Kajakářský oddíl Štiky

hry na schůzce

Více pohybu, více sportu, více vody! Kajakářský oddíl pro nové i pokročilé kajakáře co chtějí s partou kamarádů vyrazit na divokou vodu.

Kajakářský oddíl Štiky dává možnost každému začínajícímu vodákovi a vodačce ovládnout kajak a zvládat i takové triky, jako je asi nejznámější “eskymácký obrat“. Dle schopností a dovedností pak budou vybrané tréninky probíhat i na umělých kanálech. Borkám a borcům, kteří nebudou mít vody dost, pak slibujeme, že až nastane čas, vyrazí závodit na Český pohár vodáků.

Co je třeba umět? Nesmíš se bát vody a zvládat plavat i mimo bazén. Vše ostatní tě naučíme a pádlo, vestu, helmu i loď zapůjčíme. V zimních měsících na vodu nechodíme, avšak hry i vodácká teorie je dostatečně zajímavá. Názorně si ukážem jak se vypravit na vodu, rozpoznat nebezpečí i jak pomoc zraněnému kamarádovi. A vypravíme se s kajakem i do bazénu.

Oddíl vedou certifikovaní vodáčtí instruktoři a vedoucí Loděnice Vltava: Bert, Péťa a Šárka.

Schůzky probíhají každé pondělí 16:00 – 18:00 v Loděnici Vltava, kde jezdíme na slepém rameni Vltavy a během zimy máme program v naší klubovně a na přilehlám hřišti.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...