Přidat inzerci

Facebook

Navigace


Draco

uvodi foto

Léto se kvapem blíží. Sluncem prozářená příroda, hromada kamarádů, spousta zábavy a nepřeberné množství tábornických dovedností. Zní ti to skvěle a chtěl bys to všechno během letních prázdnin zažít?

Program: I letos se náš tábor po celou dobu ponese v určitém duchu. Již jsme navštívili Japonsko, cestovali časem, dokonce jím platili za všechno, co jsme potřebovali. Řešili jsme detektivní případy či ničili příšery z jiných dimenzí. Je již však tradicí, že téma tábora vám prozradíme, teprve až se na něj vydáte, ale věřte nám, že si to opravdu užijeme a že to bude stát za to.

Uzly, ohně, budování přístřešků či řešení šifer, to vše je jen něco málo z toho, čemu všemu se věnujeme. Vše se učíme formou hry a následně to i při hrání her využijeme. Ani šikovné a kreativní ruce nepřijdou zkrátka. Vyrábíme, kreslíme i šijeme. To vše je volně provázené s obyčejným táborovým životem, který se opět formou různých aktivit snažíme udělat neobyčejný.

Bydlíme ve stanech s podsadou a tee-pee. Vaříme v polní kuchyni, a to vše na krásné, zelené, hustými lesy olemované louce.

Na tábor i zpět jedeme vlastním předem objednaným autobusem.

Vybavení: Jsme stanový tábor postavený na zelené louce. Bydlíme ve stanech s podsadou a všechno zázemí si budujeme sami.

Lokace: Tábor se nachází na malé louce u rybníka Šáchovec, poblíž Jevan. Louka je obklopena lesy, nedaleko je velká herní louka a v případě hodně teplých dní se chodíme koupat do Jevanského rybníka. Doprava: Na tábor i zpět jedeme vlastním autobusem.


Asociace dětské rekreace ADAM.cz Česká rada dětí a mládeže Ekopobyt Hry a hlavolamy Mravenec CK topinka Trapsavec Think Creative Pionýr


Prosím čekejte, tato akce může chvilku trvat...